Logo Unii Europejskiej Logo Unii Europejskiej
laboratorium badawcze akredytowane przez PCA,
sygnatariusza EA MLA Nr AB 1493
Akredytacja MRA Akredytacja PCA
infolinia: pn-pt 8-22, weekendy i święta 10-18
801 580 800 662 622 886

Ostatnie w kategorii: Aktualności

Konferencja „Metody badawcze w kryminalistyce i medycynie sądowej”

Ekspert naszego Instytutu dr Jakub Czarny był gościem programu TVP2 „Pytanie na śniadanie”. Program poświęcony był testom na ojcostwo.

Gala wręczenia Polskiej Nagrody Innowacyjności, 26-27 października 2017 r.

27 Kongres Międzynarodowego Towarzystwa Genetyki Sądowej – ISFG w Seulu (Korea Południowa)

Konferencja Międzynarodowego Towarzystwa Nauk Biologicznych Stosowanych – ISABS – w dziedzinie genetyki i antropologii sądowej

Kategoria: ,
17 lutego 2017

Zapraszamy Państwa do lektury kolejnego numeru Czasopisma ,,GIP – Genetyka i Prawo”, które jest nadto wydaniem jubileuszowym z okazji 10-lecia istnienia Instytutu Genetyki Sądowej. Naszym celem było stworzenie na łamach czasopisma platformy wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy organami procesowymi, organami ścigania i ekspertami kryminalistyki, co w dużej mierze zaczyna się urzeczywistniać. Na łamach tego numeru pojawiły się artykuły i opracowania zawierające tylko niektóre obszary pracy ekspertów kryminalistyki, w tym innowacja technologiczna i procesowa badań kryminalistycznych, które pomagają organom procesowym, organom ścigania w walce z przestępczością. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jednym z artykułów naszego czasopisma, dotyczącego badania śladów krwawych.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych i plikach cookies Rozumiem Więcej »