Logo Unii Europejskiej Logo Unii Europejskiej
laboratorium badawcze akredytowane przez PCA,
sygnatariusza EA MLA Nr AB 1493
Akredytacja MRA Akredytacja PCA
infolinia: pn-pt 8:00-16:00

801 580 800 605 612 886

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY POSZUKUJEMY KANDYDATA/KANDYDATKI NA STANOWISKO:

ASYSTENT DZIAŁU GENETYKI MOLEKULARNEJ I SĄDOWEJ

Miejsce pracy: Bydgoszcz

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Przyjmowanie materiału do badań kryminalistycznych.
  • Asystowanie w oględzinach materiału dowodowego i prowadzenie badań wstępnych.
  • Prowadzenie zapisów w procesie przygotowanie ekspertyzy.
  • Obsługa zleceń i dbanie o dobre kontakty ze Zleceniodawcami.
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie laboratorium w rutynowych działaniach.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne.
  • Dobra organizacja pracy, obowiązkowość, dyscyplina i pasja w realizacji zadań.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium kryminalistycznym, patomorfologicznym, histopatologicznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Zaświadczenie o niekaralności.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Możliwość pracy w nowocześnie zarządzanym laboratorium, w zaangażowanym, doświadczonym zespole.
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań.
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, podnoszenie kwalifikacji.
  • Możliwość stałego zatrudnienia po odbyciu okresu próbnego.
  • Pakiet opieki medycznej.

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@igs.org.pl

Zgoda